eXistenZ Team Since '09
Добредојдовте на eXistenZ Team форумот!

За да можете да го видите форумот морате прво да се РЕГИСТРИРАТЕ/ЛОГИРАТЕ!

eXistenZ Team Since '09
Добредојдовте на eXistenZ Team форумот!

За да можете да го видите форумот морате прво да се РЕГИСТРИРАТЕ/ЛОГИРАТЕ!

eXistenZ Team Since '09
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Часовник
Latest topics
» Основни правила !
Основни правила ! Icon_minitimeSun Dec 27, 2009 12:49 am by Admin

Mp3 Player


MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Today Online
widgeo.net
Top posters
Admin (25)
Основни правила ! I_vote_lcapОсновни правила ! I_voting_barОсновни правила ! I_vote_rcap 
PrisoneRftw' (20)
Основни правила ! I_vote_lcapОсновни правила ! I_voting_barОсновни правила ! I_vote_rcap 
SnakeneT (8)
Основни правила ! I_vote_lcapОсновни правила ! I_voting_barОсновни правила ! I_vote_rcap 
shadowstalker (8)
Основни правила ! I_vote_lcapОсновни правила ! I_voting_barОсновни правила ! I_vote_rcap 
dead0ne (6)
Основни правила ! I_vote_lcapОсновни правила ! I_voting_barОсновни правила ! I_vote_rcap 
Ике (4)
Основни правила ! I_vote_lcapОсновни правила ! I_voting_barОсновни правила ! I_vote_rcap 
conneR (3)
Основни правила ! I_vote_lcapОсновни правила ! I_voting_barОсновни правила ! I_vote_rcap 
kurajber (3)
Основни правила ! I_vote_lcapОсновни правила ! I_voting_barОсновни правила ! I_vote_rcap 
slinken!z'z (3)
Основни правила ! I_vote_lcapОсновни правила ! I_voting_barОсновни правила ! I_vote_rcap 
AleX (2)
Основни правила ! I_vote_lcapОсновни правила ! I_voting_barОсновни правила ! I_vote_rcap 

 

 Основни правила !

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar


Број на мислења : 25
Репутација : 0
Регистриран на : 2009-12-26
Местолокација : Велес

Основни правила ! Empty
PostSubject: Основни правила !   Основни правила ! Icon_minitimeSun Dec 27, 2009 12:49 am

Добредојдовте на форумот на еXistenZ Team!

Значи како прво и основно морате да се РЕГИСТРИРАТЕ за да ја видите содржината да форумот!

Забрането е:

- Секаков вид на рекламирање: рекламирање на друг форум, сајт, сервер и се останато без дозвола од администраторот
- Употребување на вулгарни зборови, пцуење и невкусни навреди
- Навреди од верска, национална, политичка, навивачка и друга побуда
- Забрането е секаков вид на СПАМ и ФЛОДАЊЕ. Во овој случај Модераторите имаат право да го избришат постот и да пратам ПМ со опомена за суспензија
- Забрането е навредување на членовите. Сите несогласувања може по ПМ да си ги решите
- Забрането е заканување, вреѓање на членовите
Back to top Go down
https://existenz-team.forummk.com
 
Основни правила !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
eXistenZ Team Since '09 :: eXistenZ Gaming Forum :: Правила за Однесување на eXistenZ Team Форумот-
Jump to: